Adresten Alım / Adrese Teslim Hizmeti

Ürününüz mü arızalandı? Yetkili servise götürmeye vaktiniz mi yok? Arızalı ürününüzün bakım/onarım/yedek parça temini gibi servis operasyonu ile sizin yerinize biz ilgilenelim.

Arızalı ürününüzü teslim ettiğiniz andan itibaren teslim alana kadar geçen süreci gerek telefon ile gerek internet sitemiz üzerinden kolayca takip edebilme imkânı sunuyoruz.

HİZMET ÜCRETİ

Adresten alım, adrese teslim ücreti 60 TL ‘dir.

SERVİS SÜRECİ

Ürününüzü en kısa sürede belirttiğiniz adresten teslim alıyoruz. Ürünün servise kabul edilmesinden sonra, uzman ekibimiz tarafından gerekli test ve kontrolleri yapılıyor, arızası ve onarım masrafları konusunda bilgilendirilmek üzere aranıyorsunuz. Onayınıza istinaden gerekli bakım onarımı yapıldıktan sonra, ürünün son kullanıcı testleri yapılıyor ve yine mümkün olan en kısa sürede adresinize teslim ediyoruz.

TESLİMAT SÜRECİ

Ürününüzü, servis talebinizi müteakip 24 saat geçmeden adresinizden alıyoruz, herhangi bir olumsuz durum (yedek parça tedariki) olmaz ise yine ortalama 24/48 saat gibi bir sürede tekrar adresinize teslim ediyoruz. Bu süreler servis yoğunluğu, hava ve yol durumuna göre değişiklik gösterebilmekte olup, olası durumlarda sizi önceden haberdar ediyoruz. Ürün teslim alımı ve teslim edilmesi Hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00 – 20:00 saatleri arasında yapılabilmektedir.

Menü